Yasal Uyarı ve Gizlilik Sözleşmesi

Yasal Uyarı

Ziyaret etmekte olduğunuz işbu web sitesi "bilgenziraat.com" ve web sitesi içinde düzenlemiş olan tüm yazılar ve fotoğraflar Bilgen Ziraat ve Tarım İşletmesi’ ne ait olup [ Bundan sonra Bilgen diye anılacaktır] , anılan web sitesinin kullanımı ile ilgili şartlar aşağıda belirlenmektedir.
Linkler ve doğrudan ya da dolaylı olarak "Bilgen" ve bilgenziraat.com" web sitesi üzerinden kullanılan diğer özellikler de dahil olmak üzere Web Sitesi Bilgileri ile ilgili zımnen veya sarih olarak hiçbir beyan veya garantide bulunmamaktadır. "Bilgen" herhangi bir bildirimde bulunmaksızın her zaman değişiklik ve düzeltme yapma hakkını saklı tutmaktadır. Web Sitesi Bilgilerinde yer alan bilgiler ışığında verilecek kararlar ile ilgili tüm sorumluluk, sayfayı ziyaret eden kişiye aittir. "Bilgen" kendi web sitesine veya herhangi bir web sitesi bilgisine girilmesi veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan, dolaylı, özel, sonuç niteliğindeki ya da diğer tür kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Bu web sitesinde yer alan bilgiler kapsamlı değildir. Göstermiş olduğumuz çabalara rağmen, bu bilgiler kesin, güncellenmiş olmayabilir veya herhangi bir durumdaki koşullara uyarlanamıyor olabilir. Bu web sitesinde olabilecek herhangi bir yanlışlık, eksiklik veya ihmalden dolayı sorumluluk Bilgen"e atfedilemez. Bu web sitesinde yer alan bilgiler ışığında vereceğiniz kararlar ile ilgili tüm sorumluluk, tamamıyla tarafınıza ait olacaktır.
Bilgen, işbu web sitesinde yer alan bilgilere girilmesinden veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan, dolaylı, özel, sonuç niteliğindeki ya da diğer tür kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmeyecektir.
İşbu web sitesinde yazılı olan bilgiler hiçbir şekilde Borçlar Kanunu çerçevesinde teklif veya icap anlamında olmadığı için Bilgen.'ni bağlamamaktadır.


Gizlilik Sözleşmesi

Bilgen, bu site üzerinden vermiş olduğunuz kişisel bilgileri üçüncü kişilerle paylaşmaz, satmaz ve kiralamaz. Sizden aldığımız kişisel bilgiler, size basılı yayın ve materyaller ulaştırmak veya talebiniz üzerine tarafımızdan sizinle irtibata geçmek amacıyla kullanılmaktadır. Kişisel bilgilerinize sadece Bilgen personeli veya gizlilik politikamızın ilkelerini kabul etmiş temsilciler erişebilir. Kişisel bilgi içermeyen IP, tarayıcı bilgileri, ziyaret edilen sayfa istatistikleri, bölge bilgileri web sitemizi iyileştirmek amacıyla kullanıyoruz. Bu tarz bilgiler (örneğin ziyaretçi sayısı) kamuoyuna açıklanabilir ve mecralarda kullanılabilir. Web sitemizden bağlanacağınız diğer sitelerin gizlilik ilkeleri bu web sitesinden farklı olabilir. Lütfen bu sitelere giriş yaptığınızda gizlilik ilkelerini ayrıca gözden geçiriniz.  Bilgen Gizlilik Sözleşmesinde haber vermeksizin değişiklikler yapma hakkını saklı tutar.

 Bilgen Ziraat ve Tarım İşletmesi

 

© 2016  Bilgen Tarım - Tüm Hakları Saklıdır.  [TM]

Bilgen Ziraat ve Tarım İşletmeleri | Uşak 

Tel: +90 216 606 18 60

  • bilgen ziraat
  • Bilgen Ziraat
  • Bilgen Ziraat