Ürünler & Hizmetler

Zirai ve tarımsal faaliyetleri yürütürken sunduğumuz ürünleri ve verdiğimiz hizmetleri aşağıda kısaca aktardık. Bunun dışında ihtiyacınız olan her türlü bilgi için bizi arayabilir veya sorunuzu yazılı olarak e-mail ile, iletişim sayfamızdan mesaj ile gönderebilirsiniz. 
Gübreleme

Gübrelerden en iyi şekilde yararlanmak için uygulama zamanı kadar uygulama yöntemi de çok önemlidir. Gübreleme yöntemleri yüzeye serpme, banda(sıraya) uygulama, yapraktan uygulama ve sulama ile birlikte uygulama olarak sıralanabilir.

Lojistik

Ürünlerinizin nakliyesi gerektiğinde, Türkiye'nin her yerine ve tüm dünyaya frigorifik veya kuru sistem nakliye, depolama ve  lojistik servisi veriyoruz. 

Meyve Satışı

Üretimini yaptığımız, kiraz, erik, ceviz, badem için bir yıl önceden sipariş alarak toplu satış bağlantıları yapabiliyoruz.  Tüm ürünlerimiz sertifikalıdır.

Ekipmanlar

Tarım çalışmalarında bir çok ekipman kullanmak gerekir. Bu konularda hizmet almak için bizi arayınız. Biçerdöver, traktör, mibzer, pulluk, diskaro, patos harman makinesi, sap parçalama makinesi, silaj makinesi, süt sağma sistemleri, çayır biçme, ot dağıtma, balya makinası, Dip kazan toprak burgusu

İlaçlama

İlaçlama konusunda İyi Tarım uygulamaları dahilinde çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Tahıl Satışı

Arpa, buğday, Çörek otu, mısır, nohut ve diğer tahı gruplarında uzun yıllara sari tecrübemiz ve büyük miktarlı bağlantı imkanlarımız ile satış yapabiiyoruz. 

© 2016  Bilgen Tarım - Tüm Hakları Saklıdır.  [TM]

Bilgen Ziraat ve Tarım İşletmeleri | Uşak 

Tel: +90 216 606 18 60

  • bilgen ziraat
  • Bilgen Ziraat
  • Bilgen Ziraat